II Tura Spinningowych Mistrzostw Koła Bochnia Miasto

06.10.2019 na łowisku pożwirowym Komorów rozegrana została II tura Spinningowych Mistrzostw Koła Bochnia Miasto.

Startujących zawodników przywitała pochmurna pogoda, przeplatana opadami deszczu. Pomimo tego po krótkiej odprawie zawodnicy rozeszli się wzdłuż brzegów Komorowa, rozpoczynając blisko 6 godzinną rywalizację o tytuł Mistrza Koła za rok 2019.

Po zakończeniu regulaminowego czasu zawodów na uczestników czekał ciepły posiłek a komisja sędziowska przystąpiła do oceny zdjęć na miarkach celem wyłonienia zwycięzców zawodów.

Po dokonaniu obliczeń i zsumowaniu wyników wyłoniono zwycięzców II tury oraz Spinningowych Mistrzostwa Koła za rok 2019.

Wyniki II tury prezentowały się następująco:

  1. miejsce Paweł Paruch (2 szczupaki)
  2. miejsce Łukasz Reguła (4 okonie)
  3. miejsce Krzysztof Sądel (1 szczupak)
  4. miejsce Grzegorz Banasiak (4 okonie)
  5. miejsce Mateusz Kanownik (2 okonie).

Po zsumowaniu wyników I i II tury Spinningowych Mistrzostw Koła za rok 2019 ogłoszono:

  • Mistrzem Koła został kol. Grzegorz Banasiak
  • I wice Mistrz Koła: kol. Paweł Paruch
  • II wice Mistrz Koła: kol. Krzysztof Sądel.

Gratulujemy zwycięzcom.

Zebranie Zębatego

Zapraszamy wszystkich Zębatych i zainteresowanych przystąpieniem do naszego Klubu na zebranie sprawozdawcze „Zębatego”, które odbędzie się w dniu 17 marca o godz. 16.00 w siedzibie Koła Bochnia Miasto przy ul. Kowalskiej. Podczas zebrania zostaną przedstawione sprawozdania z działalności Klubu w minionym roku, będą wręczone medale, puchary i dyplomy dla Najlepszego Spinningisty roku 2017 oraz zwycięzcy Konkursu „Drapieżnik Roku” omówiony zostanie plan działań na 2018 rok. Serdecznie Zapraszamy.

zeb

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Zębatych na ostatnie w tym roku zawody – Pożegnanie Zębatego, które odbędą się 29. października na łowisku: „Trzy Stawy” w Brzesku. Łowimy na spinning lub muchę. Szczegóły organizacyjne oraz zapisy do dnia 28.10. (sob.) do godz. 12.00 u Marcina tel. 604788678

Serdeczne podziękowania dla Koła PZW Brzesko Miasto za udostępnienie łowiska.

ZAPRASZAMY

20161106_113558

SPINNINGOWY PUCHAR PREZESA STALPRODUKT S.A.

Dnia 30 lipca 2017 roku odbyły się zawody Spinningowy Puchar Prezesa Stalprodukt S.A. organizowane przez Koło nr 9 Stalprodukt Bochnia. 15 zawodników zdecydowało stawić się nad wodą. Po zbiórce i odprawie, które miały miejsce między godziną 6 a 7 we wsi Niedary, rozpoczęliśmy wędkowanie. Łowiliśmy na rzekach Raba i Wisła. Dozwolony był transport zarówno pieszy jak i samochodowy. Na wiślackich główkach dominowały niewielkie okonie oraz klenie. Upał, który lał się z nieba, nie zniechęcił zawodników. Po 6 godzinach łowienia spotkaliśmy się w bazie. Następnie zjedliśmy posiłek, a komisja w międzyczasie sprawdzała wyniki, które kilka minut później zostały ogłoszone. Tylko pięciu wędkarzom udało się przechytrzyć drapieżniki. Zwycięzca zawodów, Robert Mierzwa, otrzymał puchar oraz dyplom. Osoby z miejsc 1-3 dostali także zestaw akcesoriów spinningowych, a wszyscy, którzy zapunktowali zostali nagrodzeni koszulkami Koła Stalprodukt Bochnia.

Tak wygląda końcowa lista punktujących:

1. Robert Mierzwa (PZW PROSZOWICE)

2. Mateusz Czechowicz (PZW Małoszówka – Kazimierza Wielka)

3. Paweł Paruch (ZĘBATY)

4. Mateusz Kanownik (ZĘBATY)

5. Kacper Głód (ZĘBATY)

K.G.