Zebranie Zębatego

Zapraszamy wszystkich Zębatych i zainteresowanych przystąpieniem do naszego Klubu na zebranie sprawozdawcze „Zębatego”, które odbędzie się w dniu 17 marca o godz. 16.00 w siedzibie Koła Bochnia Miasto przy ul. Kowalskiej. Podczas zebrania zostaną przedstawione sprawozdania z działalności Klubu w minionym roku, będą wręczone medale, puchary i dyplomy dla Najlepszego Spinningisty roku 2017 oraz zwycięzcy Konkursu „Drapieżnik Roku” omówiony zostanie plan działań na 2018 rok. Serdecznie Zapraszamy.

zeb

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Zębatych na ostatnie w tym roku zawody – Pożegnanie Zębatego, które odbędą się 29. października na łowisku: „Trzy Stawy” w Brzesku. Łowimy na spinning lub muchę. Szczegóły organizacyjne oraz zapisy do dnia 28.10. (sob.) do godz. 12.00 u Marcina tel. 604788678

Serdeczne podziękowania dla Koła PZW Brzesko Miasto za udostępnienie łowiska.

ZAPRASZAMY

20161106_113558

SPINNINGOWY PUCHAR PREZESA STALPRODUKT S.A.

Dnia 30 lipca 2017 roku odbyły się zawody Spinningowy Puchar Prezesa Stalprodukt S.A. organizowane przez Koło nr 9 Stalprodukt Bochnia. 15 zawodników zdecydowało stawić się nad wodą. Po zbiórce i odprawie, które miały miejsce między godziną 6 a 7 we wsi Niedary, rozpoczęliśmy wędkowanie. Łowiliśmy na rzekach Raba i Wisła. Dozwolony był transport zarówno pieszy jak i samochodowy. Na wiślackich główkach dominowały niewielkie okonie oraz klenie. Upał, który lał się z nieba, nie zniechęcił zawodników. Po 6 godzinach łowienia spotkaliśmy się w bazie. Następnie zjedliśmy posiłek, a komisja w międzyczasie sprawdzała wyniki, które kilka minut później zostały ogłoszone. Tylko pięciu wędkarzom udało się przechytrzyć drapieżniki. Zwycięzca zawodów, Robert Mierzwa, otrzymał puchar oraz dyplom. Osoby z miejsc 1-3 dostali także zestaw akcesoriów spinningowych, a wszyscy, którzy zapunktowali zostali nagrodzeni koszulkami Koła Stalprodukt Bochnia.

Tak wygląda końcowa lista punktujących:

1. Robert Mierzwa (PZW PROSZOWICE)

2. Mateusz Czechowicz (PZW Małoszówka – Kazimierza Wielka)

3. Paweł Paruch (ZĘBATY)

4. Mateusz Kanownik (ZĘBATY)

5. Kacper Głód (ZĘBATY)

K.G.

Spotkanie Urodzinowe – RELACJA

4 czerwca 2017 r. odbyło się zaległe Urodzinowe Spotkanie Klubu Zębaty Bochnia. W zawodach wzięło udział 12 członków Klubu. Dozwolone były metoda spinningowa oraz muchowa, lecz wszyscy zawodnicy zdecydowali się na tę pierwszą. O godzinie 7 rano po zbiórce wędkarze rozeszli się na swoje łowiska. Łowiliśmy na rzekach Raba oraz Stradomka. Dzień był gorący i słoneczny. Zawodnikom przyszło złowić parę kleni, trafił się też okoń. W zmaganiach zwyciężył kol. Marcin Głód kleniem 45 cm, na drugim miejscu uplasował się kol. Mateusz Kanownik, który złowił klenia 44 cm, a trzeci był kol. Wojciech Tylek – kleń 33 cm. Czwarty był  Paweł Paruch z jedynym złowionym tego dnia miarowym okoniem (20 cm).

A już  w niedzielę kolejne zawody tym razem wybieramy się do PRZYJACIÓŁ BIAŁEJ TARNOWSKIEJ a w sobotę 17.06. Kleniowy Puchar Raby organizowany przez Zębatego.

K.G.