Pożegnanie Zębatego 2020

Pożegnanie Zębatego

Stan pandemi oraz nowe zakazy z nią związane nie dawały pewności, że spotkanie Zębatych nad wodą na zakończenie sezonu zostanie zorganizowane. Na całe szczęście w myśl przepisu „zawody sportowe bez udziału publiczności” długo oczekiwane i planowane na 25. października 2020 roku zawody „Pożegnanie Zębatego” odbędą się.

O godzinie 7.30 członkowie Klubu spotkali się przy ulicy Przemysłowej nad stawami koła PZW w Tuchowie. Do udziału zgłosiło się 13 zawodników. Łowisko dla wszystkich było dotąd nieznane więc i szanse były wyrównane a o spotkaniu z drapieżnikami miały zdecydować umiejętności i szczęście. Na zawodników zmarzniętych porannym chłodem i gęstą mgłą czekała gorąca kawa i herbata.

Prezes Klubu powitał zebranych i krótko omówił zasady wędkowania. Do łowienia były dostępne cztery stawy w tym także zbiornik „złów i wypuść”. Połów ryb miał się odbywać metodą spinningową lub muchową. Zawodnicy podczas pobytu na terenie stawów byli zobowiązani do zakrywania ust i nosa oraz zachowywanie bezpiecznej odległości minimum 2 metrów między sobą. Z uwagi na sytuację zrezygnowano także z posiłku na zakończenie spotkania.

Dzień zapowiadał się obiecująco. Już w pierwszych minutach łowienia kolega Grzegorz Bukowiec – jako jedyny zawodnik łowiący metodą muchową – miał branie dorodnego suma, który po kilku minutach walki wyczepił się z przynęty. Później łowiono szczupaki i okonie. Koledze Mateuszowi Kanownikowi udało się wyholować karpia długości 70 cm. Około godziny 11. gdy opadła mgła, a zza chmur przebijało się słońce – brania ustały, by ponownie w ostatniej godzinie zawodów zacząć żerować. Kacper Głód złowił pięknego okonia długości 31 cm a Maksymilian Materkowski miał spotkanie z dorodnym sandaczem, który wyczepił się tuż pod brzegiem. Dosłownie „rzutem na taśmę” Mateusz Kanownik łowi okazałego szczupaka długości 85 cm, który okazuje się być największym drapieżnikiem zawodów.

Połowy kończą się o godzinie 13.30. Komisja Sędziowska wnikliwie ocenia długość ryb na podstawie wykonanych zdjęć. Łącznie zgłoszono 4 szczupaki i 10 okoni. Sklasyfikowanych zostaje 8 zawodników. I miejsce zajmuje Mateusz Kanownik zdobywając 2500 pkt łowiąc szczupaka długości 85 cm. II miejsce zdobywa Konrad Wasieczko łowiący 6 okoni w przedziale 21-27 cm oraz szczupaka długości 52 cm co dało łącznie wynik 1930 pkt. III miejsce zajmuje Grzegorz Bukowiec, który na sztuczną muchę własnego wykonania złowił szczupaka długości 61 cm tym samym uzyskując 1300 pkt.

Zawody z całą pewnością zaliczamy do udanych. Duża frekwencja „Zębatych”, sporo złowionych zębatych, okoni i spotkań z innymi gatunkami ryb oraz nowe, nieznane łowisko i koleżeńska miła atmosfera pozwoli mile wspominać spotkanie porą zimową. Serdeczne podziękowania kierujemy do Zarządu Koła PZW w Tuchowie a w szczególności do Prezesa Koła – Piotra Kowalskiego, za zgodę i udostępnienie stawów do wędkowania.

K.W.

Mistrzostwa Koła II tura

4.10 odbyła się druga tura Spinningowych Mistrzostw Koła Bochnia Miasta. Zawody rozpoczęły się poranną zbiórką o godz. 7.00 w miejscowości Górka nad Wisłą. Na zawodach stawiło się 10 zawodników Koła Bochnia Miasta oraz Klubu Zębaty, rozpoczynając zaraz po godzinie 7 sześciogodzinną rywalizację, która w połączeniu z wynikami z pierwszej tury pozwoliła wyłonić mistrza i wicemistrzów Koła.

Warunki atmosferyczne (mocno wietrzna pogoda) jak i hydrologiczne (mocno trącona  i podniesiona woda po ostatnich opadach) nie zapowiadały obfitych brań.

Po zakończeniu rywalizacji komisja sędziowska ogłosiła wyniki, które prezentują się następująco:

  • Spinningowym Mistrzem Koła za rok 2020 został kol. Krzysztof Sądel
  • I v-ce mistrzem został kol. Robert Jakimowski
  • II v-ce mistrzem został kol. Łukasz Reguła.

Zwycięzcy odznaczeni zostali pamiątkowymi medalami a mistrz dodatkowo okazałym pucharem.

na miejscu IV uplasował się kol. Kacper Gaili, a V miejsce zajął Paweł Paruch.

 

 

Drapieżnik Raby – relacja

W minioną niedzielę tj. 30 sierpnia 2020 odbyła się jubileuszowa edycja zawodów „Drapieżnik Raby” organizowanych przez Klub Spinningowy Zębaty Bochnia. To już poraz dziesiąty spotykamy się z końcem lata nad naszą ukochaną Rabą by oddać się wędkarskiej pasji, lepiej poznawać rzekę i jej piękno, wymieniać się doświadczeniami a także sprawdzić swoje umiejętności w połowie drapieżników.

Na miejsce zbiórki w Bessowie przybyło 30 zawodników. Byli to przedstawiciele klubów i kół takich jak: Rapa Bolesław, Klub Przyjaciół Białej Tarnowskiej, Zębaty Bochnia, PZW: Tarnów Azoty, Proszowice, Małoszówka, Skała, Nowa Huta, Pogórze, Dąbrowa Tarnowska, a także z bardziej odległych stron – Łosoś Pilzno i Kleń Strzyżów. Z uwagi na bujną roślinność porastającą brzegi rzeki oraz dużą frekwencję dopuszczono możliwość przemieszczania się samochodami. Teren zawodów obejmował odcinek rzeki od miejscowości Gawłów do miejscowości Niedary. Można było wędkować wyłącznie na Rabie.

O godzinie 7.00 rozpoczęto połowy, które trwały do godziny 13.00. Spodziewany tego dnia upał nie był tak odczuwalny wśród gęstych drzew i krzewów rosnących nad brzegiem. Woda w rzece była mętna a brania ryb bardzo chimeryczne i delikatne. Sytuacja poprawiła się w godzinach około południowych. Łowiono klenie i okonie – pozostałe gatunki ryb nie były zainteresowane wyszukanymi przynętami choć wyjątek stanowiły dwa niemiarowe sumy.

W bazie zawodów na strudzonych wędkarskimi zmaganiami zawodników czekała zimna cola a także posiłek przygotowany przez firmę Kebabi. Siedząc w cieniu wysokich drzew i snując opowieści o drapieżnych rybach, wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na ogłoszenie wyników. Komisja Sędziowska miała sporo pracy. Łącznie zgłoszono 18 kleni i 16 okoni.

Kończąc imprezę „Drapieżnik Raby” – Prezes Klubu podziękował wędkarzom za udział w zawodach i ogłosił wyniki. Spośród 30 startujących aż 17 zostało sklasyfikowanych.

I. miejsce zajął Mariusz Jastrząbski z Klubu Przyjaciół Białej Tarnowskiej, który złowił klenie o długości 39,3 cm oraz 38,0 cm (1280 pkt.).

II. miejsce zdobył Karol Kozioł z Klubu Kleń Strzyżów (765 pkt.)

a III był Marcin Głód z Klubu Zębaty Bochnia (675 pkt.).

Zwycięzcy zawodów wręczono wyjątkowy puchar, dyplom i nagrodę. Za zdobyte drugie i trzecie miejsce przyznano dyplomy i nagrody. Ponadto każdy uczestnik zawodów z okazji jubileuszowej edycji flagowej imprezy „Zębatego” otrzymał okolicznościowy upominek tj. kubek. Serdeczne podziękowania kierujemy do firm, które wsparły zawody to jest Firma Usługow Grab, Biuro Projektowe Archi Projekt, Fachbud oraz Archikon.

KW

Relacja z zawodów Pstrąg Doliny Raby 2020 – IX edycja

Pstrąg Doliny Raby 2020

Zagrożenie wywołane korona wirusem oraz ulewne deszcze i sytuacja powodziowa rzek spowodowały, że na pierwszych w tym roku zawodach Klubu Zębaty Bochnia spotkaliśmy się dopiero 12 lipca. IX edycja flagowej imprezy „Zębatego” – PSTRĄG DOLINY RABY odbyła się jak co roku na rzece Rabie i Stradomce. Na miejsce zbiórki w Książnicach przybyło 27 zawodników i byli to przedstawiciele Klubu Bez Spiny z Bukowna i Klubu Przyjaciół Białej Tarnowskiej oraz z kół PZW: Proszowice, Azoty Tarnów, Kleparz Kraków, Carbon Nowy Sącz, Wieliczka, Raba Gdów, Bochnia Miasto oraz gospodarze Zębaty Bochnia.

Nocne ulewne deszcze niespodziewanie zmąciły wodę w rzece co znacznie utrudniło wędkarzom połowy. Jednak pstrągi nas nie zawiodły. Największym okazem na I. miejsce był pstrąg potokowy długości 50 cm złowiony przez Mateusza Hońdo z Koła PZW Azoty Tarnów. Drugie miejsce zdobył Bogdan Kiper z koła Kleparz Kraków, który złowił pstrąga potokowego długości 47 cm. Na III. miejscu uplasował się Piotr Kowalski – Zębaty Bochnia, którego zdobyczą był pstrąg tęczowy 44,5 cm. Pozostałe wyniki to: IV. Dariusz Chwajoł Raba Gdów – pstrąg tęczowy 44 cm, V. Mateusz Kanownik Zębaty Bochnia – pstrąg potokowy 42,5 cm, VI. Rafał Godzicki PZW Proszowice – kleń 49 cm, VII. Robert Mierzwa PZW Proszowice – kleń 34 cm, VIII. Wojciech Jankowicz Carbon Nowy Sącz – kleń 28 cm. Wszyscy sklasyfikowani wędkarze zostali nagrodzeni. Prezes Klubu wręczył także pamiątkową statuetkę najmłodszemu uczestnikowi zawodów Piotrowi Gutowi (12 lat).

Na zakończenie spotkania zostali uhonorowani również „Zębaci”, którzy osiągnęli najlepsze wyniki wędkarskie w 2019 roku. Na podstawie prowadzonego Rankingu Zawodniczego Klubu I. miejsce i tytuł Najlepszego Spinningisty roku zdobył kolega Mateusz Kanownik, II. miejsce zajął Łukasz Reguła, a III. Paweł Paruch. Za swoje osiągnięcia koledzy zostali wyróżnieni medalami. Na szczególną uwagę zasługuje zwycięzca pierwszego miejsca który już po raz trzeci obronił tytuł najlepszego spinningisty roku.

Dziękujemy sponsorom imprezy – Firma Usługowa Grab oraz Biuro Projektowe Archi Projekt. Serdecznie zapraszamy wędkarzy na kolejne zawody organizowane przez nasz Klub tj. Kleniowy Puchar Raby, które zaplanowane są na 8 sierpnia b.r.

KW

DRAPIEŻNIK RABY 2019

Drapieżnik Raby – zawody towarzyskie poraz dziewiąty organizowane przez Klub Spinningowy Zębaty Bochnia odbyły się 15. września 2019 roku. Na miejsce zbiórki w Słomce przybyło elitarne grono wytrawnych spinningistów w liczbie 32 wędkarzy. Byli to przedstawiciele z zaprzyjaźnionych Klubów – RAPA Bolesław i Klub Przyjaciół Białej Tarnowskiej, Koła PZW Proszowice oraz koledzy z koła Azoty, Relax, Podgórze, Nowa Huta, Małoszówka i Bochnia Miasto. Najliczniejszą grupę stanowili członkowie Klubu Zębaty Bochnia.

Poranek był chłodny, w okolicy 5 stopni. Zza horyzontu powoli wschodziło słońce. Dzień zapowiadał się obiecująco. Po oficjalnym powitaniu przez Prezesa „Zębatego” i krótkim omówieniu regulaminu zawodów każdy podążył w sobie wiadomy zakątek Raby. Przemieszczanie się brzegami rzeki utrudniały gęsto porastające powierzchnię zarośla i wysoka trawa. Ryby słabo żerowały w godzinach porannych, sytuacja poprawiła się około południa. Łącznie podczas zawodów złowiono 11 kleni, 19 okoni i szczupaka. Brały także niemiarowe ryby jak na przykład sum długości 61 cm, który zasmakował w przynęcie kolegi Pawła Wośko z Klubu Zębaty.

O godzinie 13.00 na strudzonych po sześciogodzinnej rywalizacji zawodników czekał gorący obiad. Komisja Sędziowska przyjmowała zdjęcia złowionych ryb oraz przyznawała punkty za ich długość. Głos zabrał Prezes Klubu Zębaty Bochnia – Konrad Wasieczko. Złożył serdeczne podziękowania sponsorom, którzy w tym roku wsparli Drapieżnika Raby to jest: Firma Usługowa GRAB, Biuro Projektowe ARCHI PROJEKT oraz Firma FACHBUD. Przystąpiono do ogłoszenia wyników. Nagrodę oraz statuetkę ufundowaną przez Prezesa Klubu wręczono Mateuszowi Kanownikowi za złowienie największej ryby zawodów – szczupaka 51 cm. Pierwsze miejsce zajął faworyt zawodów, który z drapieżnikami jest za pan brat – Mateusz Kanownik z Klubu Zębaty Bochnia. Drugie miejsce przypadło Jędrzejowi Galusowi (Koło PZW Proszowice) zaś trzecią lokatę objął Marcin Rokocz (Rapa Bolesław). Zwycięzca otrzymał okazały puchar. Za miejsca od 1-3 wręczono dyplomy oraz cenne nagrody. Łącznie sklasyfikowanych zostało 18 zawodników.

Na zakończenie Prezes Klubu podziękował wszystkim wędkarzom za udział w zawodach a szczególnie Piotrkowi Gut – najmłodszemu uczestnikowi (11 lat) za wytrwałość.

Zapraszamy serdecznie na kolejne otwarte zawody „Zębatego” z cyklu Pstrąg Doliny Raby, które tradycyjnie planowane w maju.

KW

PSTRĄG DOLINY RABY

PSTRĄG DOLINY RABY

W dniu dzisiejszym tj. 09.06.2019 r. odbyły się Otwarte Zawody Spinningowe PSTRĄG DOLINY RABY. To już ósma edycja flagowej imprezy „Zębatego”. Zbiórka zawodników tradycyjnie odbyła się w okolicy mostu drogowego w Książnicach. Na przyjeżdżających uczestników czekała gorąca kawa i herbata oraz słodycze. Do zawodów zarejestrowano 40 wędkarzy z różnych okręgów i byli to m.in. członkowie Klubów: Team San Stalowa Wola, HTS Kraków, Zębaty Bochnia, Rapa Bolesław, oraz Kół PZW: Kraków – Nowa Huta, Podgórze, Raba Gdów, Bochnia Miasto, Proszowice, Małoszówka i Azoty Tarnów.

Wśród tego zacnego grona było 4 juniorów, a najmłodszy uczestnik zawodów – Piotr Gut, miał 11 lat.

Po zapisach i omówieniu regulaminu zawodów, wędkarze udali się na wybrane przez siebie miejsca połowu. Teren zawodów obejmował rzekę Rabę od Gdowa do Cikowic oraz rzekę Stradomkę.

Było pogodnie i bardzo słonecznie. Wędkującym doskwierał upał. Woda w rzece była podniesiona bardziej niż zwykle i lekko mętna.

Zmagania trwały 6 godzin, po tym czasie zawodnicy powrócili na miejsce zbiórki gdzie zgłaszali do komisji sędziowskiej zdjęcia złowionych przez siebie ryb, na podstawie których komisja oceniała ich długość. Pod uwagę były brane najdłuższe ryby, priorytetem był pstrąg, w następnej kolejności punktowano pozostałe gatunki. Sklasyfikowanych zostało 26 zawodników, którzy łącznie złowili 17 pstrągów i 9 kleni.

Prezes Klubu „Zębaty” Bochnia przedstawił wyniki:

1 miejsce zajął TOMASZ DZIURA Klub Team San Stalowa Wola który złowił pstrąga o długości 44 cm,

2 miejsce Adrian Gajek Klub Team San Stalowa Wola – pstrąg 40 cm,

3 miejsce Grzegorz Jaskólski Klub Team San Stalowa Wola – pstrąg 39 cm.

Zwycięzcy wręczono puchar oraz za miejsca od 1 – 3 pamiątkowe dyplomy i cenne nagrody. Pozostali uczestnicy do 16 miejsca zostali nagrodzeni voucherami na kurs tańca i cennymi dla wędkarza akcesoriami wędkarskimi.

W sposób szczególny został wyróżniony najmłodszy uczestnik zawodów Piotr Gut, który otrzymał z rąk prezesa Klubu „Zębatego” wyróżnienie, a od zdobywców pierwszych trzech miejsc wygrane nagrody.

Dziękujemy sponsorom zawodów, dzięki którym tegoroczna impreza stała się bardziej atrakcyjna i byli to:

  • Firma Usługowa GRAB

  • Archi Projekt

  • „Krok za krokiem” – Szkoła Tańca

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy oraz zapraszamy na nasze kolejne Otwarte Zawody – Kleniowy Puchar Raby, które odbędą się już za niespełna dwa tygodnie tj. 22 czerwca 2019 r.

Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Klubu Zębaty

09.02.2019 r. odbyło się spotkanie Sprawozdawczo – Wyborcze Klubu Zębaty.

Prezes Klubu Konrad Wasieczko przedstawił obszerne sprawozdanie obejmujące działalność klubu jak i rywalizację sportową.

Przedstawiono rankingi końcowe oraz wręczono pamiątkowe dyplomy, puchary i medale.

 

Ranking zawodniczy na koniec 2018 r. prezentuje się następująco:

I. miejsce Mateusz Kanownik

II. miejsce Marcin Głód

III. miejsce Paweł Paruch.

Komisja oceniająca Drapieżnika Roku wybrała zwycięzców rankingu:

I miejsce zajął Mateusz Kanownik za klenia 53,5 cm

II miejsce zajął Marcin Bajer za pstrąga potokowego 53 cm.

W dalszej części zebrania odbyły się wyboru Zarządu Klubu na kolejną kadencję.

W wyniku wyborów ukonstytuował się Zarząd Klubu:

Prezes Konrad Wasieczko

Z-ca Prezesa Mateusz Kanownik

Sekretarz Marcin Głód

Skarbnik Paweł Paruch

Członek Zarządu Kacper Głód.

 

Zębate zmagania

W dniu dzisiejszym tj. 28 października 2018 roku odbyły się ostatnie w tym roku zawody Klubu pn. „Pożegnanie Zębatego”. Miały one charakter wewnątrz-klubowy. Pogoda nie zachęcała do wyjazdu nad wodę. Jednak deszcz, wiatr i chłód nie odstraszył walecznych „Zębatych”od wędkarskich zmagań. Dodatkowym czynnikiem motywującym było z pewnością także przesunięcie czasu i bonusowa godzina snu 😉

Około godziny ósmej przestało padać, ucichł wiatr i tak pozostało do końca spotkania. Zawodnicy do dyspozycji mieli liczne stawy zaczynając od Olszyn aż po Zakliczyn oraz rzekę Dunajec. Zdecydowana większość z nich udała się na zbiorniki pożwirowe. Tego dnia żerowały szczupaki i okonie. Niektórzy „Zębaci” łowili nawet po kilkanaście sztuk niemiarowych ryb obu gatunków. Brały także te większe, zaliczane do punktacji.

Po sześciogodzinnej rywalizacji przyszedł czas na ogrzanie się przy ognisku i gorącej kiełbasce, podsumowanie wyników i relacje z nad wody.

Zwycięzcą zawodów został Mateusz Kanownik, który złowił 10 okoni i uzyskał 2180 punktów a tym samym zdobył puchar oraz nagrodę. Drugie miejsce wywalczył Marcin Kumorek łowiąc największą rybę zawodów – szczupaka 52 cm oraz 2 okonie (1150 pkt.). Trzecie miejsce zajął Damian Piech łowiąc 3 okonie (610 pkt.). Ponad połowa zawodników została sklasyfikowana.

Po wyjątkowych naklejkach na samochody przyszła pora na odzież i „Zębatym” wręczono nowe „koszulki klubowe”. Wysokiej jakości tkanina termoaktywna ma zapewnić komfort łowienia a nowa szata graficzna – wyróżnić i podkreślić wizerunek członka Klubu. Zachowano przy tym godło Klubu, motto oraz wyeksponowano grafikę dotychczas znajdującą się na klubowej odzieży. Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów dzięki którym realny koszt koszulek był znacznie niższy od ceny rynkowej. Podziękowania dla firm: Archi Projekt, Archikon, Fishing Madness oraz Marcina Klejdysza.

Tymi zawodami kończymy spotkania Klubu nad wodą w 2018 roku. Przed nami jeszcze Spotkanie Wigilijne, na które serdecznie zapraszamy wszystkich członków Klubu Spinningowego Zębaty Bochnia.

KW

II tura Spinningowych Mistrzostw Koła

7 października 2018 r. w miejscowości Pawłów na królowej polskich rzek Wiśle odbyła się 2 tura spinningowych MK. W 2 turze do rywalizacji przystąpiło 15 zawodników. Po zbiórce o godzinie 6.30 i krótkiej odprawie przystąpiono do 6 godzinnej rywalizacji zarówno na rzece jak i na starorzeczu Wisły. Miejscówki, dzień, zawodnicy jak i ryby dopisały – złowiono 5 boleni, 7 kleni i 9 okoni z ryb punktowanych, jak również niewymiarowe sandacze, szczupaki a nawet sum. Największą rybą zawodów był boleń 61 cm złowiony przez Marcina Sądla. Sklasyfikowano 9 zawodników.

Po podliczeniu wyników 1 i 2 tury Komisja Sędziowska podała wyniki, i tak:

  • Spinningowym Mistrzem Koła za rok 2018 został ponownie Paweł Paruch broniąc wyniku z poprzedniego roku
  • pierwszym wicemistrzem Koła został junior Kacper Gajli
  • drugim wicemistrzem Koła został Marcin Głód.

 

DRAPIEŻNIK RABY 2018 r.

W niedzielę 16 września 2018 r. odbyły się VIII Otarte Zawody Spinningowe „Drapieżnik Raby”, które jak co roku organizowane są przez Klub Spinningowy „Zębaty” Bochnia. W imprezie uczestniczyli wędkarze z Bochni ale także z bardziej odległych stron, czyli: Tarnowa, Proszowic, Małoszówki, czy Jędrzejowa.
Na przekór obawom pogoda dopisała. Zawodników nad rzeką w Gawłowie przywitał chłodny poranek, jednak w miarę upływającego dnia temperatura powietrza rosła i na dobre zagościło słońce. Po otwarciu zawodów przez prezesa Klubu i omówieniu regulaminu, wędkarze zniknęli w bujnej nadbrzeżnej roślinności w poszukiwaniu stanowisk ryb. Rzeka ukazała swoje piękno nie tylko w urokliwych zakątkach ale także w mieszkających tu zwierzętach takich jak sarny, lisy i bażanty, które nie zwracały uwagi na przebywających i zakamuflowanych gości.
Tego dnia brania ryb były chimeryczne, mimo to wędkarze łowili głównie klenie i okonie. Złowione drapieżniki były mierzone i wypuszczane z powrotem do wody. Po sześciogodzinnych zmaganiach strudzeni zawodnicy przedstawili komisji sędziowskiej fotografie złowionych ryb, na podstawie których określano ich długość i przyznawano punkty. Dokładnie połowa zawodników została sklasyfikowana. Zwycięzcą zawodów został kolega Marcin Wielgus z Klubu Przyjaciół Białej Tarnowskiej, który złowił klenia i bolenia. Marcin oprócz pucharu i nagrody otrzymał także nagrodę za złowienie największego drapieżnika zawodów tj. bolenia o długości 55 cm. Drugie miejsce wywalczył Łukasz Reguła Klub Zębaty Bochnia, a trzeci był Rafał Godzicki z Koła PZW Proszowice.
Za miejsce od 1 – 3 przyznano pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody. Także wszystkim pozostałym sklasyfikowanym wręczono upominki – wędkarskie przynęty.
Podziękowania kierujemy do naszych sponsorów dzięki którym nasza impreza wędkarska stała się bardziej atrakcyjna tj. firmie Archi Projekt i Studio Akces, a także wszystkim którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie zawodów.
Serdecznie zapraszamy na kolejne zawody organizowane przez nasz Klub.