Zakończenie sezonu – Pożegnanie Zębatego

Tradycyjnie jak w latach poprzednich tak i w tym roku ukoronowaniem sezonu spinningowego Klubu Zębaty są zawody Pożegnanie Zębatego.  W niedzielę 22.10.2023 Zębaci spotkali się na łowisku specjalnym OSP Wołowice – utworzonym na starym korycie Wisły. Był to pierwszy kontakt z tą wodą wśród Zębatych, nikt z klubowiczów nie miał okazji wcześniej tam łowić.

Zawody będące podsumowaniem całego sezonu trochę go przypomniały gdzie co chwila przechodziły intensywne opady deszczu, tęcza, słońce a na zakończenie nawet szkwał.  Nie ułatwiało to zadania zawodnikom w poszukiwaniu Zębatych ale udało się ich kilka namierzyć a były wśród nich szczupaki, sandacz i okonie.

Po ukończeniu rywalizacji na zawodników czekało ognisko i pieczona kiełbasa, a komisja sędziowska podliczyła wyniki. W zawodach zapunktowało 5 kolegów a ostateczna kolejność na Pożegnaniu Zębatego wyglądała następująco:

1 m. Marek Tabor  – szczupak 81, 2 cm

2 m. Marcin Policht – szczupak 78,3 cm

3 m. Paweł Paruch – sandacz 50,5 cm

4 m. Marcin Głód – okoń 22,5 cm

5. Grzegorz Banasiak – okoń 21 cm.

Podziękowania dla użytkowników wody czyli OSP Wołowice za udostępnienie fajnego łowiska oraz sklepu Fishing Brothers za pomoc w organizacji zawodów.

Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *